" SPOLOČENSKÉ AKCIE "

V našom bistre sa nachádzajú 3 oddelené miestosti, ktoré je možno využiť na rôzne spoločenské udalosti ako sú 

- svadby
- krstiny
- promócie
- rodinné oslavy
- firemné akcie
- detské narodeninové oslavy a iné
 
Prvá miestnosť má kapacitu 32 - 36 miest na sedenie a druhá miestnosť 12 miest .Táto miestnosť je k dispozícii na prenájom aj samostatne k rodinným či iným príležitostným stretnutiam. 
Pri organizovaní spoločenských akcií je možnosť vytvoriť si vlastné menu. Taktiež Vám vieme pripraviť stoly s voľným výberom jedla, studených obložených mís či chlebíkov.

Typ kuchyne

Slovenská,Talianská,Vegetariánska,Jedlá z grilu

Detaily

Vybavenie

Internet, wifi,Salónik,Terasa,Vlastné parkoviskoInformujte sa o dostupných termínoch a cenách priamo na tel. čísle 0948/ 308 545 alebo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

 
Vybavenie

Internet, wifi,Salónik,Terasa,Vlastné parkoviskoInformujte sa o dostupných termínoch priamo na tel. čísle 0948/ 308 545 alebo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.