" SPOLOČENSKÉ AKCIE "

V našom bistre sa nachádzajú 3 oddelené miestosti, ktoré je možno využiť na rôzne spoločenské udalosti ako sú 

- svadby
- krstiny
- promócie
- rodinné oslavy
- firemné akcie
- detské narodeninové oslavy a iné
 
Prvá miestnosť má kapacitu 32 - 36 miest na sedenie, druhá miestnosť 12 miest a tretia miestnosť o rozlohe 150m je detské interiérové ihrisko s kapacitou do 20 detí + dospelý. Táto miestnosť je k dispozícii na prenájom aj samostatne k rodinným či iným príležitostným stretnutiam. 
Pri organizovaní spoločenských akcií je možnosť vytvoriť si vlastné menu. Taktiež Vám vieme pripraviť stoly s voľným výberom jedla, studených obložených mís či chlebíkov.

Typ kuchyne

Slovenská,Talianská,Vegetariánska,Jedlá z grilu

Detaily

Vybavenie

Internet, wifi,Salónik,Terasa,Vlastné parkoviskoInformujte sa o dostupných termínoch a cenách priamo na tel. čísle 0948/ 308 545 alebo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
OSLAVTE DETSKÉ NARODENINY U NÁS

Občerstvenie zabezpečujeme podľa vaších predstáv a požiadaviek. Výhodou je uzavretá spoločnosť. Vami rezervovaný priestor interiérového ihriska je len pre Vás.

Tortu si môžete priniesť samy alebo vám pomôžeme s jej realizáciou.
V našej ponuke nájdete

Zostavenie jedál podľa vašej predstavy + 
-nápoje
-hranolky
-čerstvú pizzu priamo z našej pizza pece
-vyprážané kuracie nugetky
-vyprážaný syr
-palacinky
-chlebíčky 
 
CENA 5E/ dieťa ( oslávenec neplatí ) ZAHŔŇA :
 
Výzdobu podľa vlatnej zvolemej témy (balóny, taniere, poháre, servítky), detské šampanské- 6 deti, citrónovu vodu, slaný snack.
 


Vybavenie

Internet, wifi,Salónik,Terasa,Vlastné parkoviskoInformujte sa o dostupných termínoch priamo na tel. čísle 0948/ 308 545 alebo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.